Часті запитання покупців

Відповідаємо на загальні та технічні запитання

Загальні питання щодо продукції ATKey

Що таке FIDO?
 • FIDO (від англ. “Fast Identity Online” — «Швидка ідентифікація в інтернеті») — це набір стандартів та специфікацій, розроблених FIDO Alliance, щоб надати альтернативне рішення традиційним схемам автентифікації за паролем. Ключі безпеки з сертифікатом FIDO — це технології, що дозволяють ідентифікувати власників та забезпечити їм спрощений доступ до облікових записів на вебсервісах.
У чому різниця між FIDO, UAF, U2F та FIDO2?

Щоб отримати вичерпні відомості з цього питання, рекомендуємо ознайомитися з навчальним посібником з U2F й UAF, узятим з офіційного сайту.

Якщо коротко, FIDO2 складається зі специфікації вебавтентифікації W3C та відповідних протоколів клієнт автентифікаторів (CTAP) від FIDO Alliance. FIDO2 підтримує безпарольний, вторинний і багатофакторний інтерфейс користувача з вбудованими або пов’язаними автентифікаторами, такими як біометричні дані або ПІН-коди, або зовнішніми автентифікаторами, такими як ключі безпеки FIDO, мобільні пристрої, переносні пристрої тощо.

Чому я маю використовувати ключ безпеки FIDO?

Традиційні схеми аутентифікації за паролем мають кілька проблем із безпекою та зручністю використання. Застосування простих паролів створює ризики для безпеки, такі як фішинг та MITM-атаки. Використання складних паролів також створює проблеми: їх незручно запам’ятовувати, зберігати, вводити на різних пристроях, що може призвести до частого скидання паролів. Електронний ключ безпеки FIDO Security Key розв’язує ці питання і забезпечує безпечне рішення для аутентифікації онлайн-акаунтів з використанням шифрування. Він автоматично створює складні паролі для підвищення безпеки, які не потрібно запам’ятовувати.

Як увійти в Azure Active Directory на моєму ПК?

Сертифікований ключ безпеки, заснований на стандарті FIDO2, дозволяє виконувати автентифікацію без пароля для доступу до Azure Active Directory або облікових записів Office 365 на комп’ютері або вебсайтах.

Що станеться, якщо я втрачу свої ATKey?

Не хвилюйся, якщо хтось знайде твій електронний ключ. Він не зможе увійти до твоїх облікових записів без відбитків пальців. І ти, як і раніше, можеш отримати доступ до своїх облікових записів, використовуючи резервний ключ безпеки.

Якщо хтось намагатиметься використати твій електронний ключ, то після п’ятнадцяти помилок система автоматично заблокує його.

Як часто я повинен заряджати свою ATKey.Card?

Заряджайте акумулятор кожні 3-6 місяців, щоб продовжити термін служби акумулятора та уникнути пошкодження електрохімічної системи.

AT.Wallet

Які монети й токени можно зберігати на AT.Wallet?
 • Монети: Bitcoin, Bitcoin Cash, криптовалюта мережі Ripple, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, DASH.
 • Токени стандарту ERC20.
Навіщо мені потрібний апаратний гаманець для криптовалюти?

Якщо ти зберігаєш свої активи на біржі, то, по суті, залишаєш свої дані для авторизації на сервері третіх осіб. І хоч би яким складним був твій пароль, у хакерів є технічна можливість рано чи пізно його підібрати. Коли ти вивантажуєш криптовалюту на холодний гаманець, до неї немає доступу, оскільки ключ завжди знаходиться в автономному режимі і зберігається всередині пристрою SE. Тільки ти можеш розпоряджатися коштами, авторизувавшись за відбитком пальця.

Що робити, якщо я втрачу свій AT.Wallet?

AT.Wallet дає доступ до сховища криптовалюти лише власнику, якого визначає за допомогою чутливого датчика відбитка пальців. Тому у разі втрати холодного гаманця ніхто не зможе ним скористатися. Але це не означає, що і сам власник гаманця залишиться без грошей. Він зможе відновити доступ до монет і токенів за допомогою нового пристрою та мнемонічної фрази, що складається з 24 слів. Зазвичай її записують та зберігають окремо від AT.Wallet.

Чи можуть хакери зламати чип безпеки?

AT.Wallet розроблений з використанням технології Infineon CC EAL та Secure Element чіпа для зберігання закритих ключів та PIN-кодів. Під час транзакції або підключення до головного пристрою через USB або Bluetooth закритий ключ надійно захищений від можливих хакерських атак. Вкрасти його неможливо.

Чи є у вас сторонні сертифікати, які підтверджують, що пристрій не зламано?

Authentrend безперечно розгляне можливість отримання сторонніх сертифікатів, але ми поки що не знаємо про будь-які свідчення якості для криптографії. Сертифікати, які не стосуються криптографії, швидше за все, не перевірятимуть деякі критичні аспекти безпеки блокчейну. Тому клієнти, що покладаються на сторонні сертифікації, навряд чи можуть бути впевнені у їхній надійності. Для тих, хто дійсно педантично ставиться до безпеки, рекомендуємо, як варіант, зберігати кошти на різних апаратних та програмних гаманцях. Навіть якщо деякі з них будуть скомпрометовані, ти не втратиш усіх активів відразу.

Апаратне забезпечення та прошивка

AT.Wallet

Чи потрібне оновлення програмного забезпечення?
 • Так. Ми рекомендуємо регулярно перевіряти всі доступні оновлення. Нові функції та оновлення безпеки не застосовуються до застарілих версій.
Як дізнатися, що AT.Wallet потребує оновлення?

При підключенні до пристрою з’явиться піктограма оновлення мікропрограми. Або ти можеш знайти його в розділі «Керування пристроєм» на вкладці настройок програми.

Чи буде видалено мій обліковий запис з AT.Wallet після оновлення прошивки?

Ні, не буде.

Чому мій AT.Wallet не оновлюється?

Для iOS, Android:

Рекомендуємо перевірити рівень заряду батареї AT.Wallet перед оновленням ПЗ та залишити програму AT.Wallet на головному екрані. Якщо програма перейде у фоновий стан, це вплине на процес оновлення.

Для Mac, Windows:

Під час оновлення потрібно як стабільне джерело живлення, так і USB-з’єднання. Перед оновленням встав AT.Wallet у зарядний пристрій та видали всі можливі перешкоди між карткою та пристроями.

Чи зашифровано відбиток пальця на пристрої?

Відбиток пальця зашифрований та зберігається на пристрої у мікросхемі захищеного елемента, де він недоступний до будь-яких атак та надійно захищений.

Що робити, якщо пристрій пошкоджено?

Якщо пристрій втрачений або пошкоджений, ти можеш використовувати фразу для відновлення доступу до гаманця за допомогою нового AT.Wallet або програмного гаманця. Дуже важливо зберігати цю фразу у надійному місці. У жодному разі не залишай її поряд з AT.Wallet, інакше вона може бути використана будь-ким для отримання доступу до твоїх активів. Зв’яжись з нами, якщо виникнуть додаткові запитання.

Як часто я повинен заряджати свій AT.Wallet?

Заряджай акумулятор кожні 3-6 місяців, щоб продовжити термін його служби та уникнути пошкодження електрохімічної системи.

ATKey.Pro

Як я можу оновити свій ATKey.Pro до останньої версії?

Завантаж посібник користувача та переглянь сторінку 10. Ти можеш виконати оновлення за допомогою програми ATKey для Windows, клацнувши Налаштування —> Оновити прошивку —> Перевірити наявність оновлень.

Зачекай, доки заряд не досягне 100%, потім відключи ATKey.Pro від USB-порту. Потім повторно встав у порт USB і почекай 15 секунд завантаження нового оновлення — коли світлодіод з білого зміниться на синій.

Де я можу дізнатися версію моєї прошивки?

Увійди в додаток «ATKey для Windows» та виконай такі дії: Установка  —> Оновлення прошивки  —> Інформація про ATKey.

На моєму комп'ютері великий старий роз'єм USB типу A, на моєму Android — USB типу С, на моєму iPad — Lightning. Чи потрібно мені також купувати адаптер?

Цей ключ безпеки призначений в першу чергу для роботи з ПК з Windows і Mac, тому він відмінно працюватиме з ПК з роз’ємами USB-A. Швидше за все, твої пристрої iOS та Android вже мають вбудовану біометричну автентифікацію. Крім того, в обох ОС доступні автентифікатори для входу без пароля.

Наскільки сумісний ATKey.Pro з Mac та iOS? Мені цікаво, чому він не настільки популярний, як відбиток пальця FIDO2, який працює для Mac. Наскільки він насправді сумісний?

На Mac OS ATKey.Pro сумісний з такими браузерами: Edge та Chrome (FIDO2, U2F), Сафарі (U2F). На iOS він сумісний із Safari та U2F, якщо у тебе є USB-адаптер Apple. Зверни увагу, що ATKey.Pro не можна використовувати для введення PIN-коду телефону.

ATKey.Card

Як я можу оновити ATKey.Card до останньої версії?

Завантажте посібник користувача та перегляньте сторінку 15. Ви можете виконати оновлення програмного забезпечення за допомогою програми «ATKey для Windows», клацнувши Налаштування —> Оновити прошивку —> Перевірити наявність оновлень.

Почекай, доки заряд не досягне 100%, потім відключи ATKey.Card від USB-порту; повторно встав у порт USB, чекаючи 15 секунд завантаження нового оновлення — поки світлодіод з білого не зміниться на синій.

Де я можу дізнатися версію моєї прошивки?

Увійди в додаток «ATKey для Windows» та виконай наступні дії: Установка —> Оновлення прошивки —> Інформація про ATKey.

На скільки вистачить заряду батареї і чи можна замінити акумулятор?

Батареї вистачає на 100-150 аутентифікацій за відбитками пальців після повної зарядки. Акумулятор, що перезаряджається, не підлягає заміні, оскільки у пристрої використовується акумулятор особливого типу, який зазвичай недоступний для споживачів.

Програмне забезпечення

AT.Wallet

Які ОС підтримує AT.Wallet для транзакцій?

Використовуй програму для iOS, Android, Mac і Windows або просто проскануй QR-код прямо з екрана картки.

Чи можу я отримати доступ до DeFi через AT.Wallet?

Так! У нашому AT.Wallet є відкритий протокол WalletConnect для підключення десктопних DApps до мобільних гаманців. WalletConnect дозволяє взаємодіяти з будь-яким DApp (децентралізованим додатком) на Ethereum та одночасно забезпечувати безпеку ключів. Пропонуємо ближче ознайомитися з інформацією в нашій статті про програми WalletConnect та DeFi, щоб дізнатися як обмінювати токени або інвестувати в них за допомогою AT.Wallet: «Що таке DeFi? Що таке WalletConnet? — AT.Wallet тепер підтримує WalletConnect!»

ATKey.Pro

Скільки відбитків пальців я можу зареєструвати?

До кожного ключа можна зареєструвати до 10 відбитків пальців.

Що робити, якщо ключ заблокується?

ATKey.Pro автоматично заблокується, якщо зареєстрований відбиток пальця не коректно зчитається 5 разів поспіль. Ви можете використовувати налаштування Chrome або Windows, щоб ввести свій PIN-код для розблокування пристрою:

Розблокування для Chrome: Налаштування —> Конфіденційність та безпека —> Безпека —> Управління ключами безпеки (chrome://settings/securityKeys).

Для Windows: Налаштування —> Облікові записи —> Параметри входу —> Електронний ключ.

Як увійти в Azure Active Directory на моєму ПК?

Сертифікований ключ безпеки FIDO2 дозволяє користувачам виконувати аутентифікацію без пароля за допомогою комбінації Azure Active Directory (або облікових записів Office 365) на ПК та на сайтах у мережі.

ATKey.Card

Скільки відбитків пальців можна записати на кожний ключ?

До кожного ключа можна зареєструвати до 8 відбитків пальців.

Що робити, якщо ключ заблокується?

ATKey.Card автоматично заблокується, якщо зареєстрований відбиток пальця не буде пізнаний 5 разів поспіль. Ви можете використовувати налаштування Chrome або Windows, щоб ввести PIN-код для розблокування пристрою.

 1. Для Chrome: Налаштування —> Конфіденційність та безпека —> Безпека —> Управління ключами безпеки (chrome://settings/securityKeys).

  2. Для Windows: Налаштування —> Облікові записи —> Параметри входу —> Електронний ключ.

Як увійти в Azure Active Directory на моєму ПК?

Сертифікований ключ безпеки FIDO2 дозволяє користувачам виконувати автентифікацію без пароля за допомогою системи Azure Active Directory (або облікових записів Office 365) на ПК та на вебсайтах.

Довідник користувача

AT.Wallet

Як додати токен ERC 20?

Ти можеш додати токени ERC 20, надіславши свої токени в обліковий запис Ethereum:

 • Вибери обліковий запис ETH та натисніть «Отримати».
  Відправ свої токени на рахунок.
  Облікові записи токенів з’являться лише після підтвердження транзакції Ethereum.

Завантаж «Довідник користувача AT.Wallet» та дивись стор. 21 для отримання додаткової інформації.

Чи можу я відновити свій AT.Wallet на інший гаманець?

Так. AT.Wallet дотримується стандартів пропозиції щодо покращення біткойнів BIP, BIP44, BIP84 та дозволяє відновлювати згенерований закритий ключ за допомогою набору з 12 або 24 слів для відновлення.

Ви повністю підтримуєте токени ERC20?

Так. Існує понад 1000 типів токенів ERC20, і ти можеш додати будь-які з них.

Чи потрібне мені підключення до інтернету для використання AT.Wallet?

Ти можеш перевіряти свої активи та отримувати платежі в автономному режимі. Все, що для цього потрібно — це картка AT.Wallet та твій відбиток. Під час транзакцій тобі знадобиться інтернет-пристрій для підключення AT.Wallet та програми через Bluetooth або USB.

Исправление проблем

AT.Wallet

Схоже, що моя транзакція проходить, але кошти не списуються з блокчейн-гаманця і не надходять у мій мобільний гаманець.
 1. Переконайся, що ти бачиш повідомлення «Транзакція завершена» у додатку на останньому етапі процедури транзакції. А якщо ні, то твоя транзакція не є завершеною. Ти також можеш зайти до Blockchain Explorer, щоб перевірити свої транзакції.
 2. Натисни на останню транзакцію, з’явиться підказка: «Детальна інформація». Перейди з неї в розділ «Ланцюжки блоків», щоб переглянути її статус.Якщо вона підтверджена, то обов’язково буде завершена, і програма зможе синхронізувати транзакцію приблизно за 2-5 хвилин.
Я не можу успішно підключити свій AT.Wallet до програми.
 1. Видали програму AT.Wallet вручну.
 2. Вимкни картку AT.Wallet від Bluetooth у налаштуваннях телефону.
 3. Завантаж додаток AT.Wallet ще раз.
Що робити, якщо я втрачу свій AT.Wallet?

Я виконав всі кроки для відновлення гаманця, але не зміг синхронізувати його з телефоном.

Будь ласка, подивись відео з коротким керівництвом за підключенням AT.Wallet до телефону.

ATKey.Pro

Я намагаюся використовувати Windows Hello для входу на свій комп'ютер. В даний час я використовую Windows 10 1909. Чи можете ви дати мені інструкції, як налаштувати ключ для використання як Windows Hello?

Згідно з документацією Microsoft, ключ FIDO2 (ATKey.Pro) для Windows Hello був побудований на платформі Companion Device Framework і використовується тільки для розблокування облікових записів користувачів. Тому користувач повинен спочатку зареєструватися в системі і увійти в свій обліковий запис, а потім використовувати ATKey.Pro для розблокування пристрою. Для отримання додаткової інформації про Companion Device Framework перейди за посиланням.

Отже, якщо ти плануєш увійти до Windows Hello за допомогою ключа FIDO2, то пам’ятай: функція входу в систему підтримується лише за умови використання облікового запису Microsoft Azure AD. Ти можеш використовувати ключ FIDO2 для розблокування (входу) пристрою за допомогою Windows Hello. Ключі FIDO2 не можна використовувати без реєстрації через обмеження Microsoft Framework.

Що робити, якщо ключ заблоковано?

ATKey.Pro автоматично заблокується, якщо зареєстрований відбиток пальця не буде пізнаний 5 разів поспіль. Ви можете використовувати налаштування Chrome або Windows, щоб ввести PIN-код для розблокування пристрою.

Для Chrome: Налаштування —> Конфіденційність та безпека —> Безпека —> Управління ключами безпеки (chrome://settings/securityKeys).

Для Windows: Налаштування —> Облікові записи —> Параметри входу —> Електронний ключ.

Я оновив прошивку, але, схоже, це не допомогло і після оновлення нічого не з'являється.

Після завантаження оновлення потрібно спочатку вимкнути ATKey.Pro, а потім знову вставити його в порт USB. Після повторної вставки на USB почнеться перезавантаження. Світлодіод загориться білим на 10-15 секунд, після чого оновлення буде завершено.

ATKey.Card

Я хочу використовувати NFC для входу на свій комп'ютер, але він продовжує підключати ATKey.Card через Bluetooth.

Після увімкнення живлення BLE активується і, відповідно, починає пошук сумісних пристроїв. Якщо ти спочатку активуєш картку за допомогою відбитка пальця, то NFC увімкнеться на 15 секунд. Якщо ти спочатку увімкнеш ПК (Windows, Mac або Chormebook), підключення здійсниться через Bluetooth. Тому, якщо ти активуєш ключ на ПК, рекомендуємо відключити Bluetooth, щоб уникнути конфліктів BLE/NFC з карткою.

Що робити, якщо ключ заблоковано?

ATKey.Card автоматично заблокується, якщо зареєстрований відбиток пальця не спрацює 5 разів поспіль. Ти можеш використовувати налаштування Chrome або Windows, щоб ввести PIN-код для розблокування пристрою.

Для Chrome: Налаштування —> Конфіденційність та безпека —> Безпека —> Управління ключами безпеки (chrome://settings/securityKeys).

Для Windows: Налаштування —> Облікові записи —> Параметри входу —> Електронний ключ.

Моя карта заблокована та горить червоне світло на індикаторі. Як мені вирішити цю проблему?

Наша карта ATKey.Card відповідає специфікації FIDO2, тому вона допускає триразовий безперервний збій протягом одного циклу. У цей час світлодіод світитиметься червоним. Тобі необхідно вийняти картку з ПК і вставити знову, щоб оновити цикл. Якщо ATKey.Card вийде з ладу п’ять циклів поспіль (3 * 5 = 15 разів), карта примусово переформатується.

Користувачі Mac або Windows можуть легко скинути налаштування ATKey.Card у Chrome. Щоб скинути карту, виконайте такі дії.

 1. Вибери «Конфіденційність та безпека» в розділі «Налаштування».
 2. Вибери «Управління ключами безпеки».
 3. Вибери «Скинути ключ безпеки», й ти зможеш видалити всі данні на своїй картці ATKey, включаючи ее ПІН-код. Потім ти можеш настроїти картку знову та використовувати її.

Немає відповіді на запитання? Напиши нам!

1 + 14 =

0
ВАША КОРЗИНА
 • No products in the cart.