Токени ATKey с USB-C

Вибирай апаратний ключ безпеки під будь-який пристрій!

Чим зручні ATKey токени з USB-C

В цей час список пристроїв з типом порту USB-C постійно розширюється: це можуть бути не тільки стаціонарні пристрої та ноутбуки, але й планшети або смартфони. Тому, якщо хочеш знайти багатофункціональний апаратний пристрій, вибирай токен із цим типом порту. Нижче подивимося, які у нас є варіанти та чим вони відрізняються.

ATKey.Pro Type C

Легкий та витончений USB-ключ безпеки продається із захисною кришкою у вигляді дармовиса, тому ти завжди знаєш, де він знаходиться. Підходить для будь-яких ПК, смартфонів чи планшетів. Підтримує Microsoft Azure Active Directory та Windows Hello. Розмір пристрою: 17,7 х 31,6 х 8,7 мм. Вага: 3,7 гр. Токен дозволяє зберегти до 10 відбитків пальців.

2 650,00 

ATKey.Hello Type C

Портативний, тонкий та легкий USB-ключ безпеки розроблений для Windows Hello. Він продається із захисною кришкою у вигляді дармовиса, тому ти ніколи не втратиш його. Тим більше що зберігати його таким чином зручніше, ніж залишати в одному з USB-портів. Габарити пристрою: 14,0 x 25,6 x 7,6 мм. Вага: 2 р.

1 650,00 

Готове середовище для розробки вебзастосунків з авторизацією за відбитком

Якщо ти розробник програмного забезпечення, сайту або програми, в якій замовник хоче зробити вхід по відбитку пальця, використовуй ATKey.Hello + Client/Server. Це найбільш економічне рішення, яке підходить для будь-якого IT-середовища.

Якщо не вдасться розібратися самостійно, будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб ми могли тебе проконсультувати або налаштувати проєкт під твої запити.

Наша пошта: [email protected] 

ATKey.Hello створений для Windows Hello

Windows Hello — це сервіс, що базується на біометричних технологіях, який дозволяє входити до системи Windows та авторизуватися на вебсайтах без паролів. Працює він у зв’язці з технологіями FIDO/FIDO2 або NFC, які мають датчик відбитка та браузер Microsoft Edge. ATKey.Hello ідеально підходить для роботи з сервісом завдяки зручному сканеру з технологією розпізнавання відбитків 360°.

Легкий дотик замість паролів

Вся продукція компанії Authentrend оснащена сканерами відбитків із технологією 360°. Це означає, що пристрої визначають відбитки під будь-яким кутом. Крім того, жодних зусиль та натискань, щоб авторизуватися в системі або на веб-сайтах не потрібно. Сканер дуже чутливий, тому для цього буде достатньо легкого торкання пристрою.

Отримай надійний захист у мережі вже сьогодні

Не знаєш, який пристрій краще вибрати? Отримай безплатну консультацію!

Матеріали для завантаження

Інструкція користувача

0
ВАША КОРЗИНА
  • No products in the cart.